Nasz zespół

Zarząd

Stefan Owczarek

WSPÓŁWŁAŚCICIEL FIRMY

+48 502 256 671
stefan.owczarek@akwa.eu

Józef Biskup

WSPÓŁWŁAŚCICIEL FIRMY

+48 502 256 673
jozef.biskup@akwa.eu

Marcin Biskup

DYREKTOR TECHNICZNY

+48 501 296 326
marcin.biskup@akwa.eu

Grzegorz Owczarek

DYREKTOR DO SPRAW ROZWOJU

+48 502 300 519
grzegorz.owczarek@akwa.eu

Administracja

Tomasz Borzemski

kierownik robót i działu marketingu

+48 501 037 727
tomasz.borzemski@akwa.eu

Wojciech Biskup

kierownik działu przygotowania produkcji

+48 502 300 647
wojciech.biskup@akwa.eu

Włodzimierz Wdzięczny

kierownik działu technik bezwykopowych

+48 508 279 613
wlodzimierz.wdzieczny@akwa.eu

Piotr Grawżyn

kierownik budowy

+48 512 167 666
piotr.grawzyn@akwa.eu

Marek Grosicki

Kierownik bazy magazynowo-sprzętowej

+48 501 037 739
marek.grosicki@akwa.eu