Serwis / Sklep

Prowadzenie serwisu i sprzedaż części
do hydraulicznych robotów frezujących używanych w bezwykopowej renowacji rurociągów.

+48 502 300 519 /
grzegorz.owczarek@akwa.eu

 

Wyślij zapytanie

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu przez PPHU AKWA SP.J. w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.

  Wyrażam zgodęNie wyrażam zgody
  na otrzymywanie od PPHU AKWA SP.J. informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ma Pani/Pan możliwość wycofania zgody w dowolnym momencie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ma Pani/Pan możliwość wycofania zgody w dowolnym momencie.

  Ochrona danych osobowych

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO – ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych 679/2016 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujmy, że Administratorem danych osobowych wskazanych przez Panią/Pana w powyższym formularzu jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe AKWA J. Biskup, S. Owczarek Spółka Jawna z siedzibą w Zabrzu (41-810) ul. Ignacego Paderewskiego 21, KRS 0000028504, NIP 6480003733, e-mail: biuro@akwa.eu

  Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym poprzez profilowanie.
  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy RODO.

  Zebrane dane będziemy przechowywać:

  W przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych przez w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy: do czasu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy. W przypadku zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną: do czasu wycofania zgody.